Журналіст

Актуально до 15.04.20

ГО «Детектор медіа» – це громадська організація, що підтримує однойменну групу онлайн-видань та виконує функції аналітичного і тренінгового центру з тематики медіа, інформаційної політики, медіаграмотності та протидії дезінформації. Ми є унікальною для Центральної і Східної Європи медіаплатформою та аналітичним центром, що охоплюють найширший спектр медійної тематики та є універсальним джерелом інформації, аналітики та знань про медіа в Україні.

Обов’язки: Написання текстів у різних форматах (новини, інтерв’ю, репортажі тощо) з тематики, що охоплює діяльність незалежних медіа та організацій громадянського суспільства, постановка матеріалів на сайт. Ведення телеграм-каналу.

Форма зайнятості – повний робочий день, ненормований робочий час, часом можлива зайнятість у вихідні дні. Оплата – гідна.

Основні вимоги до кандидатів:

Надаватиметься перевага кандидатам, котрі:

Місце проживання – Київ.

Ми пропонуємо:

Резюме, мотиваційний лист та інформацію про бажаний рівень заробітної плати надсилайте на адресу: zelin.tk@gmail.comКінцевий строк подання документів – 15 квітня, заявки розглядатимуться по мірі надходження.