Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Юрист/-ка – аналітик/-иня

Юрист/-ка – аналітик/-иня

Актуально до 15.12.22

Центр демократії та верховенства права шукає юриста чи юристку – гуру аналітики, які почуваються у сфері медійного права як риба у воді.

Обіцяємо різноманітні завдання та обов’язки і цікаві виклики.

У ЦЕДЕМ ВИ ЗМОЖЕТЕ:

А бонусом йде крута та дружня команда професіоналів: юристів та аналітиків.

Якщо ви маєте вищу юридичну освіту та досвід роботи від 2 років у сфері права, а ще:

Щоб ми розглянули вашу кандидатуру, підготуйте пакет документів та надішліть нам до 15 грудня 2022 р. на пошту CV@CEDEM.ORG.UA:

  1. Резюме та мотиваційний лист;
  2. Вкажіть ім’я, прізвище та контакти особи, яка може вас рекомендувати;
  3. Вкажіть очікуваний розмір місячної винагороди у гривнях (зі вказівкою, чи в суму включено податки);
  4. Чи зареєстрований/на як ФОП. Якщо ні, чи готові зареєструватись?

Офіс ЦЕДЕМ розташований у Києві. Формат зайнятості передбачатиме роботу як в офісі, так і дистанційно. Просимо вказати тему листа: «Пропозиція: Юрист/ка – аналітик/иня ЦЕДЕМ».

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/