Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Юрист-адвокаційник у сфері діяльності ОГС

Юрист-адвокаційник у сфері діяльності ОГС

Актуально до 04.05.21

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на посаду юриста-адвокаційника у сфері діяльності організацій громадянського суспільства в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).

Майбутній юрист зануриться у правові питання сфери діяльності організацій громадянського суспільства та неодмінно робитиме вагомий внесок у розвиток громадського сектору України!

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:

ВИМОГИ ДО УСПІШНИХ КАНДИДАТІВ:

Об’єм замовлених послуг визначатиметься та погоджуватиметься щомісячно. Очікується, що надання послуг в основному здійснюватиметься у місті Київ.

Чекаємо на ваші резюме на електронну адресу: cv@cedem.org.ua до 4 травня 202року (включно) з темою листа «Пропозиція: Юрист-адвокаційник у сфері діяльності ОГС». В супровідному листі вкажіть очікувану зайнятість (повний робочий день, часткова залученість).

Офіс ЦЕДЕМ розташований у Києві. Формат зайнятості передбачатиме роботу як у офісі, так і дистанційно.

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/