Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Виконавчий директор

Виконавчий директор

Актуально до 12.02.23

Громадська організація «Український незалежний центр політичних досліджень» оголошує конкурс на посаду Виконавчого директора.

Оголошення від 23.01.2023

Виконавчий директор УНЦПД є керівником організації і має повноту повноважень для реалізації місії УНЦПД, яка полягає у розробці незалежної експертизи в сфері демократії та громадянського суспільства в Україні.

Посада передбачає здатність до лідерства, готовність забезпечувати стратегічний розвиток Організації та належне управління.

Основні задачі:

1. Розробка довгострокової стратегії розвитку Організації, стратегії позиціонування та стратегічної комунікації й популяризації діяльності Організації;
2. Пошук і залучення фінансових ресурсів, розробка короткострокових операційних планів і бюджетів.
3. Представлення інтересів Організації в її стосунках з іншими особами, організаціями, установами, в т.ч. міжнародними установами, органами влади України та інших країн.
4. Забезпечення узгодженої діяльності Організації, спрямованої на досягнення стратегічних цілей, інтеграція проєктів та координація робіт.
5. Управління ризиками в діяльності Організації.
6. Фінансове планування, планування залучення коштів, планування і забезпечення виконання річних бюджетів, бюджетів проектів.
7. Організація роботи адміністративного персоналу та проектних команд. Організація трудових відносин – затвердження посадових обов’язків працівників Організації, прийняття, переведення на іншу роботу, відсторонення від неї та звільнення працівників Організації.
8. Розпорядження коштами та майном Організації, укладання та підписання від імені організації договорів, контрактів.
9. Забезпечення і контроль дотримання Організацією вимог законодавства та зобов’язань перед зовнішніми контрагентами.
10. Формування та затвердження внутрішніх політик Організації, контроль за дотриманням політик Організації в усіх процесах Організації.
11. Забезпечення належного документообігу, діловодства, ведення бухгалтерського обліку та звітності Організації відповідно до вимог законодавства України.

Вимоги до кандидата:

Умови роботи:

Для участі в конкурсі до 18 години 15 лютого 2023 року просимо подати:

1. Резюме (до 3 сторінок) (українською або англійською мовою);

2. Лист зацікавленості (українською або англійською мовою), в якому описати

а) свій досвід відповідно до цього оголошення,

б) компетенції,

в) очікуваний розмір оплати праці,

г) контакти двох осіб, які можуть надати рекомендацію.

Резюме, листи зацікавленості та будь-які запитання стосовно конкурсу та умов роботи просимо направляти на адресу електронної пошти: ucipr@ucipr.org.ua з обов’язковою копією на адресу ucipr.competition@gmail.com .

В темі листа вказати «Вакансія виконавчий директор УНЦПД».

Кандидати, відібрані для проходження співбесіди, будуть повідомлені електронним листом. Відібрані кандидати повинні бути готові на запит Конкурсної комісії надати додаткові документи, які можуть засвідчити кваліфікацію та мотивацію кандидатки / кандидата, такі як копії дипломів, сертифікатів, контрактів, публікацій, рекомендаційних листів.

Відбір, відповідно до Статуту, здійснює незалежна Конкурсна комісія зі складу органів управління УНЦПД (Правління та Загальні Збори) і представників партнерських організацій.

Інформація про Організацію:

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) – неурядовий позапартійний неприбутковий аналітичний центр, що виріс у 1991 році з кола студентів-учасників Революції на Граніті.

Місія УНЦПД – розробка рішень для демократичного управління в Україні. УНЦПД незмінно входить у сотню провідних неурядових аналітичних центрів світу за рейтингом Університету Пенсильванія (США). Наразі команда центру нараховує 15 осіб.

Напрями діяльності: утвердження цінностей демократії, суспільної єдності та недопущення дискримінації, розвиток умов для діяльності громадянського суспільства, розвиток умов для реалізації політичних прав громадян.

Основні проєкти здійснено у партнерстві з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Private Agencies Collaborating Together (Pact Inc.), Національним фондом демократії (NED), Міжнародним фондом «Відродження», Верховним Комісаром з національних меншин ОБСЄ (OSCE HCNM), Програмою розвитку ООН (ПРООН), Посольством Королівства Нідерландів в Україні, Посольством Великої Британії в Україні, Канадською Агенцією міжнародного розвитку (CIDA), Фондом миру Мартті Ахтісаарі, Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та ін.

Наразі на 2023 році в портфелі Організації – 5 проектів.

Більше про діяльність УНЦПД можна дізнатися із сайту www.ucipr.org.ua із сторінки https://www.facebook.com/UCIPR