Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Відкритий конкурс на посаду головного експерта групи РПР “Національна безпека і оборона”

Відкритий конкурс на посаду головного експерта групи РПР “Національна безпека і оборона”

Рада Реанімаційного Пакету Реформ оголошує відкритий конкурс на посаду головного експерта групи “Національна безпека і оборона”.

Відповідно до “Правил роботи експертних груп РПР” функціями  головного експерта є:

Головний експерт здійснює свою діяльність на громадських засадах.

Організаційне забезпечення роботи групи, координацію між громадськими організаціями, експертами та Секретаріатом РПР здійснює менеджер групи.

До участі в конкурсі запрошуються експерти в сфері національної безпеки і оборони, з числа експертів групи або експертів з-поза РПР, які поділяють Стратегію РПР та Дорожню карту реформ РПР.

Умови конкурсу:

  1. Кандидат на посаду головного експерта подає фахове резюме та своє бачення цілей і роботи групи на електронну пошту: platforma.reform@gmail.com з темою листа: “Головний експерт з нацбезпеки”. Термін прийняття заявок до 23 березня 2017 р.
  2. Кандидати презентують себе і своє бачення цілей і роботи групи на засіданні групи.
  3. Кандидата з числа учасників конкурсу обирає комісія у складі представників організацій-оргоснови групи РПР «Національна безпека і оборона» та подає на затвердження Ради РПР до 06 квітня 2017 р.