Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Вакансія: Менеджер проекту проекту “Посилення коаліції Реанімаційний Пакет Реформ (РПР)”

Вакансія: Менеджер проекту проекту “Посилення коаліції Реанімаційний Пакет Реформ (РПР)”

Центр демократії та верховенства права запрошує у команду менеджера проекту “Посилення коаліції Реанімаційний Пакет Реформ (РПР)”, який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Реанімаційний Пакет Реформ – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ. З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті rpr.org.ua.

Ключові сфери відповідальності:

Вимоги до успішного кандидата:

Чекаємо ваші резюме та короткий мотиваційний лист на електронну адресу: cv@cedem.org.ua до 18 грудня 2017 року (включно) з темою листа “Пропозиція: менеджер проекту РПР”. Розгляд поданих документів здійснюватиметься по мірі їх отримання.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Центру демократії та верховенства права.

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) є неприбутковою громадською організацією, заснованою у 2005 р. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян через підтримку громадських ініціатив; незаангажовану правову експертизу; розробку та імплементацію якісного законодавства; освіту; захист свободи слова; досягнення підзвітності влади; та утвердження верховенства права.