Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Слайдер на головній > ЦЕДЕМ шукає юриста/ку у сфері діяльності організацій громадянського суспільства

ЦЕДЕМ шукає юриста/ку у сфері діяльності організацій громадянського суспільства

Актуально до 18.02.22

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на посаду юриста/ки у сфері діяльності організацій громадянського суспільства в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Майбутній юрист чи юристка працюватиме з командою проєкту в адвокаційних кампаніях, що мають на меті покращення правового законодавства діяльності організацій громадянського суспільства та сприяють інституційному розвитку громадського сектору України.

Ключові сфери відповідальності:

Вимоги до успішних кандидатів:

Очікується повна зайнятість. Робота в місті Київ (під час дії карантинних обмежень – віддалено, та територіально в межах Києва).

Формат зайнятості передбачатиме роботу як в офісі, так і дистанційно.

Для участі у конкурсі до 18 лютого 2022 року на скриньку  cv@cedem.org.ua  просимо надіслати:

Просимо вказати у темі листа  «Пропозиція: юрист/ка ЦЕДЕМ у сфері діяльності організацій громадянського суспільства».

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/

По роботу проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» можна дізнатися за цим посиланням.