Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Слайдер на головній > Тендер відбору 3 постачальників логістичних послуг для Коаліції РПР

Тендер відбору 3 постачальників логістичних послуг для Коаліції РПР

Актуально до 03.02.22

Громадська Спілка «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ» (далі за текстом – «Спілка») оголошує Тендер відбору пулу з 3-х постачальників логістичних послуг в межах співпраці річного періоду:

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:

а) даного оголошення; 

б) Технічного завдання

в) проекту Договору (за запитом).

Умови проведення тендеру:

Мета: обрати пул з 3-х постачальників в межах співпраці річного періоду.

Процедура: 

для визначення складу постачальників нижче наведено Технічне завдання, на основі якого учасникам Тендеру необхідно скласти умовний Кошторис, підрахований сумарно по двом блокам послуг з розшифровкою по кожній статті. Загальна вартість послуги згідно умовного Кошторису являтиметься ціновою пропозицією учасника Тендеру. 

3 (три) цінові пропозиції з найменшою вартістю умовного Кошторису, а також відповідність інших умов співпраці згідно Технічному завданню визначатимуть пул з 3-х постачальників в межах співпраці річного періоду.

Пул постачальників в межах співпраці річного періоду означає, що при настанні необхідності придбання логістичних послуг проводиться процедура запиту цінових пропозицій протягом 3 днів з числа постачальників обраного пулу.

Інші умови тендеру:

Учасник визначає ціни на продукт у гривні з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені та передбачені законодавством, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, сплату митних тарифів, комісійних, інсталяцію обладнання, навчання персоналу, гарантійне обслуговування та усіх інших витрат. 

Нова Пошта №63, вулиця Набережно-Хрещатицька, 15-17/18, Київ.

Отримувач: Малаш Олеся, 050 609 82 08

(Поштові витрати за рахунок Відправника).

Або

Направити фізично у запечатаному конверті з позначкою «Тендерна пропозиція» 03 лютого 2022 у проміжок часу з 10.00 до 17.00 за адресою м. Київ, вул. Григорія Сковороди 21/16, контактний номер отримувача 050 609 82 08.

Зміст тендерних пропозицій

Учасники повинні включати таку інформації до тендерних пропозицій:

Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу  rpr.coalition.tender@gmail.com.

Додатки: 

Додатки можна завантажити за посиланням

Дякуємо за співпрацю!