Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Тендер на розроблення вебплатформи на базі сайту Коаліції РПР

Тендер на розроблення вебплатформи на базі сайту Коаліції РПР

Актуально до 21.09.21

Громадська Спілка «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ» (далі за текстом – «Спілка») оголошує тендер на закупівлю послуги: Розроблення вебплатформи для Transatlantic Task Force for Ukraine на базі вебпорталу Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

Будь ласка, ознайомтесь з тендерною документацією, що складається з:

а) даного оголошення; 

б) Технічного завдання

в) проекту Договору (за запитом).

Умови проведення тендеру:

Учасник визначає ціни на продукт у гривні з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені та передбачені законодавством, витрат на транспортування, страхування, навантаження, розвантаження, сплату митних тарифів, комісійних, інсталяцію обладнання, навчання персоналу, гарантійне обслуговування та усіх інших витрат. 

Тендерні пропозиції необхідно надіслати до 17:00, 21 вересня 2021 у паперовій формі у запечатаному конверті з поміткою «Тендерна пропозиція» за адресою:

Нова Пошта №57, вулиця Костянтинівська, 24, Київ, 01001.

Отримувач: Гракова Людмила, 067 776 61 67

(Поштові витрати за рахунок Відправника).

Або

Направити фізично 21 вересня 2021 у проміжок часу з 10:00 до 17:00 за адресою м. Київ, вул. Григорія Сковороди 21/16, контактний номер отримувача 0677766167.

Зміст тендерних пропозицій

Учасники повинні включати таку інформації до тендерних пропозицій:

Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу  rpr.coalition.tender@gmail.com.

Додатки (за цим посиланням):