Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Тендер на розробку змін до постанови КМУ № 1049

Тендер на розробку змін до постанови КМУ № 1049

Актуально до 13.10.21

Громадська спілка “Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ” оголошує конкурс щодо вибору постачальника послуги з розробки змін до постанови КМУ № 1049 щодо покращення процедури конкурсного розподілу коштів державного бюджету.

Технічне завдання

Метою співпраці з експертом є розробка змін до постанови КМУ № 1049 щодо покращення процедури конкурсного розподілу коштів державного бюджету, а саме:

 1. Шляхом внесення змін до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі – Порядку), де зараз існують виключення щодо фізкультурно-спортивних товариств, громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості, Всеукраїнської громадської організації “Спортивна студентська спілка України”, громадської організації “Українська федерація учнівського спорту”, національних творчих спілок та їх регіональних осередків. Це дозволить залучити усі громадські організації до фінансування проєктів у межах загального конкурсу без окремих рядків з фінансування певних організацій.
 2. Шляхом внесення змін до Порядку, які дозволять отримати кошти державного бюджету для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) не виключно організаціями , що провадять свою проектну діяльності на території не менш як однієї третьої областей України (та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з не менш як однієї третьої областей України)
 3. Шляхом внесення змін до Постанови про уніфікацію конкурсної процедури надання фінансової допомоги ГО осіб з інвалідністю з державного та місцевого бюджету, оскільки не всі місцеві органи державної влади запроваджують конкурсні процедури для фінансування ГООІ або ця процедура є різною для різних ГО. Наразі у Постанові це положення носить рекомендаційний характер.
 4. Шляхом внесення змін до Порядку, що покращить моніторинг, оцінювання й аудит проєктів, процедуру відбору членів конкурсної комісії, публікацію конкурсних документів, процедуру погодження кошторису, форми заявки, документів та звітування.
 5. Шляхом внесення змін до Порядку щодо утворення конкурсної комісії Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю, і оскарження рішень цієї комісії. Це дозволить виключити широкі повноваження Міністерства соціальної політики, які міністерство має нині щодо вказаних положень.

Вищезазначені пропозиції змін є попередніми та їх перелік не є вичерпним. Остаточні пропозиції будуть визначені та погоджені відповідною робочою групою.

Відповідно, результатами співпраці з експертом стануть наступні продукти:

 1. Проєкт Постанови Кабінету Міністрів України «Про скасування Постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №183 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих».
 2. Проєкт Постанови КМУ «Про внесення змін до Постанов КМУ від 12 жовтня 2011 року №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».
 3. Експертний супровід та участь в робочих групах по розробці вищевказаних документів.

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Глибока експертиза в адвокації антикорупційної політики та законодавства,
 2. Знання та навички проектного менеджменту,
 3. Організаційно-правова форма постачальника – фізична особа – підприємець,
 4. Статус – не платник ПДВ,
 5. Позитивні рекомендації партнерів сектору.

Орієнтовний термін виконання – жовтень-грудень 2021 року.

Контактна особа: Виконавча директорка Коаліції РПР Ольга Лимар, olga.lymar@rpr.org.ua

Крайній термін зголошення – 13.10.2021