Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Тендер на проведення оцінки інституційної та адвокаційної спроможності регіональних коаліцій ОГС

Тендер на проведення оцінки інституційної та адвокаційної спроможності регіональних коаліцій ОГС

Актуально до 03.11.20

Громадська Спілка «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ» (далі за текстом – «Спілка») оголошує тендер на послуги проведення оцінки інституційної та адвокаційної спроможності регіональних коаліцій ОГС, створених за підтримки РПР.

Умови проведення тендеру:

Кінцевий термін подання пропозицій продовжено до «03» листопада 2020 р., 23:59. Переможця тендеру буде обрано на засіданні тендерної комісії, яке відбудеться, як очікується, не пізніше «05» листопада 2020 р.

Будь-які питання щодо тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу  oleksandr.melnyk@rpr.org.ua

Відповіді на запитання учасників тендеру та будь-які роз’яснення будуть надіслані організаціям, які підтвердили отримання цього оголошення електронною поштою. 

Додатки: 

Додатки можна отримати, звернувшись електронною поштою на адресу oleksandr.melnyk@rpr.org.ua

Завантажити документи

Закупка проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.