Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Тендер на послуги перекладу

Тендер на послуги перекладу

Громадська організація “Центр демократії та верховенства права” оголошує тендер на постачання послуг перекладу для громадської платформи Реанімаційний Пакет Реформ (надалі “РПР”).

Очікуваний термін надання послуг: листопад 2017 – вересень 2018

Переклади необхідно робити з української на англійську та навпаки. Вони стосуватимуться суспільно-політичної тематики, а саме:

Умови участі у тендері

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Постачальник, який має намір взяти участь у тендері, повинен до 6 листопада 2017 р. включно надіслати на електронну скриньку, вказану нижче, такий перелік документів (вказавши у темі листа «Тендер на переклад РПР»):

  1. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).
  2. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.
  3. Інформацію щодо вартості відповідних послуг або тендерну пропозицію (загальна вартість або відсоток). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку із вказаними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.

Конкурс передбачає виконання невеликого тестового завдання, деталі якого будуть повідомлені відібраним кандидатам.

Критерії відбору:

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно з Політикою закупівлі послуг ГО «Центр демократії та верховенства права».

Контактна особа: Наталія Євченко, Ванда Козуб

тел.: 0950803556

e-mail: tender@cedem.org.ua