Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Проєктний/-на спеціаліст/-ка

Проєктний/-на спеціаліст/-ка

Актуально до 28.11.22

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ є об’єднанням громадських організацій, які після Революції Гідності у березні 2014 року об’єдналися з метою вироблення консолідованої позиції щодо необхідних для країни реформ та належного їх впровадження. Серед партнерів (донорів) організації – Представництво Європейського Союзу в Україні, Pact, ІСАР «Єднання», USAID, Міжнародний фонд «Відродження», посольства країн-членів ЄС, Посольство Канади, ПРООН, PRAVO-Justice, EUACI, NDI, Internews та ін.

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ запрошує до команди проєктного/-ну спеціаліста/-ку, який/яка розділяє наші цінності та прагне долучитися до впровадження реформ в Україні.

Ключові завдання:

Вимоги до кандидатів:

Умови роботи: 

  1. робота на умовах проєктної зайнятості, 100% залучення;
  2. графік роботи організації з 10:00 до 19:00 з можливістю гнучких змін.
  3. під час воєнного стану робота здійснюється дистанційно (окрім обов’язкових зустрічей, упорядкування документації в офісі організації тощо) з можливістю працювати в офісі при наявності електропостачання (організація докладає зусиль для того, щоб забезпечити робоче місце у себе або в офісах партнерських організаціях в Києві, де є електрика та Інтернет);
  4. динамічна та цікава робота із великою кількістю зовнішніх контактів;
  5. можливість проходження додаткових спеціалізованих тренінгів та подальшого професійного розвитку;
  6. можливість впливати на позитивні зміни в державі.

Будь ласка, надсилайте 1) резюме та 2) супровідний лист з інформацією про бажаний рівень оплати (обов’язково двома окремими файлами, які додаються як вкладення до листа) українською або англійською мовами у довільній формі на адресу olga.lymar@rpr.org.ua до 08:00  28 листопада 2022 року  з темою листа «Вакансія_Проєктний спеціаліст». 

Файли обов’язково мають бути у форматі Word або PDF, а назва відповідати такій структурі:

Прізвище Ім’я_Резюме або Surname, Name_CV

Прізвище Ім’я_Лист або Surname, Name_Letter

У резюме просимо зазначити перелік організацій, проєктів, в яких, або з якими співпрацювали раніше, а також обов’язково вказати контакти двох референтних осіб, які можуть надати рекомендацію.