Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Проєктний менеджер / адвокаційний асистент

Проєктний менеджер / адвокаційний асистент

Актуально до 21.06.21

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ є об’єднанням громадських організацій, які після Революції Гідності у березні 2014 року об’єдналися з метою вироблення консолідованої позиції щодо необхідних для країни реформ та належного їх впровадження. Серед партнерів (донорів) організації – Представництво Європейського Союзу в Україні, Pact, ІСАР «Єднання», USAID, Міжнародний фонд «Відродження», посольства країн-членів ЄС, Посольство Канади, ПРООН, PRAVO-Justice, EUACI, NDI, Internews та ін.

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ запрошує до команди проєктного менеджера/ адвокаційного асистента, фахівця своєї справи, який розділяє наші цінності та прагне долучитися до впровадження реформ в Україні.

Ключові завдання:

Вимоги до кандидатів:

Умови роботи: 

  1. Робота на умовах проєктної зайнятості (щонайменше 15 місяців з можливістю подальшого продовження), повний робочий день;
  2. Графік роботи з 09:00 до 18:00 з можливістю гнучких змін.
  3. На період карантину робота здійснюється дистанційно (окрім обов’язкових зустрічей, упорядкування документації в офісі організації тощо);
  4. Динамічна та цікава робота із великою кількістю зовнішніх контактів;
  5. Можливість проходження додаткових спеціалізованих тренінгів;
  6. Можливість впливати на зміни в державі.

Будь ласка, надсилайте 1) резюме та 2) супровідний лист з інформацією про бажану оплату (обов’язково двома файлами, які додаються як вкладення до листа) українською або англійською мовами у довільній формі на адресу olga.lymar@rpr.org.ua до 08:00 21 червня 2020 року  з темою листа «Вакансія_Адвокаційний асистент». 

Файли обов’язково мають бути у форматі Word або PDF, а назва відповідати такій структурі:

Прізвище Ім’я_Резюме або Surname, Name_CV

Прізвище Ім’я_Лист або Surname, Name_Letter

У резюме просимо зазначити перелік організацій, проєктів, з якими співпрацювали раніше, а також обов’язково вказати контакти двох референтних осіб, що можуть надати рекомендацію.