Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > PR-менеджер/ка проєктів з питань громадського здоров’я

PR-менеджер/ка проєктів з питань громадського здоров’я

Актуально до 05.03.21

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) запрошує у свою команду PR-менеджера/ку в проєкти з питань громадського здоров’я на повний робочий день.

Зокрема, це будуть проєкти у антитютюновій сфері та сфері безпеки дорожнього руху.

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:

ВИМОГИ ДО УСПІШНИХ КАНДИДАТІВ:

ЦЕДЕМ перебуває в Києві. Формат роботи передбачатиме роботу як в офісі так і дистанційно

Чекаємо ваші резюме та короткий мотиваційний лист на електронну адресу cv@cedem.org.ua до 5 березня 2021 (включно) з темою листа «Пропозиція: PR-менеджер/ка_проєкти з питань громадського здоров’я ». 

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру читайте  у річних звітах.

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних