Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Оголошується тендер на послуги з розробки дизайну річного звіту РПР

Оголошується тендер на послуги з розробки дизайну річного звіту РПР

Реанімаційний Пакет Реформ та ГО Центр демократії та верховенства права оголошують тендер на послуги з розробки дизайну, копірайтинг та верстку звіту про роботу коаліції за 2017 рік.
РПР – найбільша коаліція громадських організацій та експертів, які об’єдналися заради розробки та просування реформ в Україні. У 2017 році до коаліції приєдналося чимало нових організацій і зараз вона налічує 82 учасники.
Ми не лише вимагаємо від влади працювати прозоро та підзвітно, але вважаємо, що громадські організації теж повинні працювати за такими ж принципами.
РПР щороку звітує про свою діяльність. Ми хочемо, щоб звіт, який відображатиме роботу всієї коаліції, був оформлений цікаво, а інформація легко сприймалася. Тому шукаємо свіжих поглядів та ідей.

У звіті міститиметься інформація про результати роботи учасників коаліції за дев’ятьма пріоритетними завданнями, а також про роботу 22 профільних груп та розвиток регіональних коаліцій.

Основні складові частини майбутнього звіту (порядок може змінюватися):

– структура та склад коаліції
– робота учасників коаліції на 9 пріоритетних завдань: по одній сторінці на завдання – 9 сторінок
– робота організацій-учасників у групах: по сторінці на пріоритетну групу та півсторінки тексту на решту груп – 14 сторінок
– регіональна складова: два розвороти (4 сторінки)
– звіт про два набори Відкритого університету реформ
– робота відділів Секретаріату – 2 сторінки
– РПР як хаб (можна на розвороті) – 2 сторінки
– фінансова звітність РПР
Очікуваний період виконання робіт: січень 2018 року.
Умови участі у тендері:

До участі у тендері запрошуються  як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці, які займаються розробкою дизайну поліграфічних видань та підготовкою до друку.

Постачальник, який має намір взяти участь у тендері, повинен до 18 грудня 2017 р. включно надіслати на електронні скриньки  tender@cedem.org.ua, та nerodyki@gmail.com такий перелік документів (вказавши у темі листа «Річний звіт РПР»):

1. Пропозиції щодо розробки та дизайну звіту, а саме формату, візуалізації та ідей оформлення інформації як текстом, так і графікою.

2. Портфоліо або приклади робіт
3. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).

4. Інформацію щодо вартості послуг або тендерну пропозицію

Критерії відбору:

– креативність підходу та зрозумілість подання складної інформації

– досвід (портфоліо)

– вартість послуг

– можливість виконати роботи впродовж вказаного періоду

– надання послуг без ПДВ.

Пропозиції будуть розглядатися по мірі надходження

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно з Політикою закупівлі послуг ГО «Центр демократії та верховенства права». Конкурсний відбір здійснюється в рамках проектів, що реалізуються ГО «Центр демократії та верховенства права» за підтримки Європейського Союзу (European Commission) та Шведської Агенції з міжнародного розвитку (SIDA).