Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Оголошення про вакансію: Керівник Відкритого Університету Реформ

Оголошення про вакансію: Керівник Відкритого Університету Реформ

Реанімаційний Пакет Реформ та Громадська організація “Інститут Медіа Права” оголошують конкурсний відбір на посаду Керівник Відкритого Університету Реформ

Конкурсний відбір здійснюється в рамках освітнього проекту “Відкритий Університет Реформ” (ВУР), спільно організованого Реанімаційним Пакетом Реформ та Інститутом Медіа Права за підтримки Уряду Швеції.

Ключові сфери відповідальності Керівника ВУР:

Вимоги до кандидатів:                                                                          

Умови проекту:

Діяльність за проектом передбачає часткову зайнятість (20 годин на 1 календарний тиждень)  та  ненормований робочий день, оскільки навчання ВУР відбуватимуться щосуботи, а також до 2 разів на тиждень у робочі дні увечері.

Проект передбачає виконання Керівником своїх обов’язків як дистанційно так і безпосередньо в офісі РПР під час проведення навчальних заходів.

Можливе суміщення з іншою оплачуваною роботою.

Мінімальна тривалість контракту – 10 місяців, з можливістю продовження.

Відкритий Університет Реформ  – це освітній проект Реанімаційного Пакету Реформ та Інституту Медіа Права, завдання якого є підготовка громадських експертів і активістів з метою їх участі у реформуванні країни, реалізації соціальних проектів, а також залучення до діяльності Реанімаційного Пакету Реформ, його учасників та партнерів.

Реанімаційний Пакет Реформ є громадською платформою, яка об’єднує провідні неурядові організації і експертів з усієї України та виконує функції координаційного центру з розробки та реалізації ключових реформ в Україні.

Інститут Медіа Права є неприбутковою громадською організацією, заснованою у 2005 р. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних громадян через підтримку громадських ініціатив, незаангажовану, професійну медіа експертизу, розробку та імплементацію якісного інформаційного законодавства, освіту, юридичний захист прав журналістів та громадян, захист свободи слова та основоположних прав людини.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Інституту Медіа Права.

Резюме та мотиваційний лист українською мовою просимо надіслати на адресу cv@medialaw.kiev.ua до 10 березня 2016 року (включно) з темою листа “Керівник Відкритого Університету Реформ”.
Ми сконтактуємось із тими учасниками конкурсу, які будуть відібрані для проходження співбесіди.