Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Молодший/а юрист/ка з медійного права

Молодший/а юрист/ка з медійного права

Актуально до 04.04.21

Центр демократії та верховенства права шукає в команду молодшого/у юриста/ку з медійного права на повну або часткову зайнятість.

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

Офіс ЦЕДЕМ розміщений у Києві. Формат роботи передбачатиме роботу як в офісі, так і дистанційно.

Чекаємо ваші резюме та короткий мотиваційний лист на електронну адресу: cv@cedem.org.ua до 4 квітня 2021 року (включно) з темою листа «Пропозиція: Молодший/а юрист/ка з медійного права».

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру читайте у річних звітах.