Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс стажування студентства в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс стажування студентства в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс на участь у програмі стажувань студентства у провідних аналітичних центрах країни. Проект реалізується в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні.

Аналітичні центри грають важливу роль у формуванні публічної політики держави. Саме тому в 2014 році, коли в країні розпочалися реформи, була започаткована Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні. З метою формування ринку аналітики та потужних аналітичних центрів, була розпочата програма стажувань для студентів.

Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:

Подати заявку можна за посиланням: https://forms.gle/cy48LUE4FdRLpBuC6 до 23.59 07 жовтня 2019 року.

Стажування відбуватиметься у 21 аналітичному центрі, які є учасниками згаданої Ініціативи.

Учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування. Особливу увагу в процесі вибору слід звертати на напрямки роботи та проекти організацій, до яких будуть залучені стажери.

Що робитиме стажер?

Програма матиме також навчальну складову, яка охопить наступні компоненти:

Програма передбачає гнучкий графік,  який дозволить поєднувати стажування з навчанням. Але стажуванню слід присвячувати щонайменше 12 годин на тиждень.

Тривалість стажування: 04 листопада 2019 року – 04 травня 2020 року.

Стажери щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 100 гривень (з урахуванням податків).

Перевагою у відборі учасників програми стажування буде наявність аналітичних публікацій у науково-студентських виданнях, досвід волонтерства та членство в громадських організаціях.

Більше інформації на сайті «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів»: www.ttdiinterns.org.ua

Також запрошуємо стежити за оновленнями на сторінці події конкурсу та сторінці Міжнародного фонду “Відродження” у Facebook Якщо у вас залишилися питання щодо програми стажування, будь ласка, звертайтеся до менеджерки програми за електронною адресою golota@irf.ua