Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Менеджер проектів у ЦЕДЕМ

Менеджер проектів у ЦЕДЕМ

Актуально до 17.11.19

Центр демократії та верховенства права шукає в команду менеджера проектів на повний робочий день.

Менеджер проектів разом з командою ЦЕДЕМ працюватиме над зміцненням та розвитком громадянського суспільства в Україні, а також над забезпеченням сприятливого середовища для організацій громадянського суспільства.


Ключові сфери відповідальності:


Вимоги до успішних кандидатів:

Повна зайнятість. м. Київ

Чекаємо ваші резюме та короткий мотиваційний лист на електронну адресу cv@cedem.org.ua до 17 листопада 2019 року (включно) з темою листа “Пропозиція: менеджер проекту ЦЕДЕМ”. 

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – громадська організація, заснована українськими юристами у 2005 році. Нашою місією є сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян. ЦЕДЕМ працює у сферах аналітики та адвокації, спрямовуючи свої зусилля на побудову правової держави, розвиток якісних та незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів. Наша організація є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Рух ЧЕСНО, Реанімаційний Пакет Реформ, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Рух «Стоп Цензурі», Міжнародна літня школа медійного права та інші.