Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Менеджер/-ка з питань розвитку коаліції організацій громадянського суспільства

Менеджер/-ка з питань розвитку коаліції організацій громадянського суспільства

Актуально до 01.09.22

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на менеджера з питань розвитку коаліції організацій громадянського суспільства в межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).

 ОЧІКУВАНІ ПОСЛУГИ ВКЛЮЧАТИМУТЬ:

ВИМОГИ:

Очікується часткова залученість. Робота в місті Київ (під час дії продовження воєнного стану – віддалено). Формат залученості передбачатиме надання послуг як в офісі, так і дистанційно.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ДО 1 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ НА СКРИНЬКУ CV@CEDEM.ORG.UA ПРОСИМО НАДІСЛАТИ:

Просимо вказати у темі листа «Пропозиція: менеджер з питань розвитку коаліції організацій громадянського суспільства».

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/

Про роботу проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» можна дізнатися за цим посиланням: https://cedem.org.ua/direction-gromadyanske-suspilstvo/initsiatyva-sektoralnoyi-pidtrymky/