Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Менеджер/ка з організаційного розвитку

Менеджер/ка з організаційного розвитку

Актуально до 17.09.21

Fight For Right оголошує конкурс на заповнення вакансії Менеджер/-ка з організаційного розвитку.

Fight For Right – це правозахисна громадська організація людей з інвалідністю, яка працює задля дотримання прав людей з інвалідністю в Україні і є акредитованою до спостереження Комітетом ООН із прав людей з інвалідністю.

Задля підвищення ефективності нашої роботи ми шукаємо до команди людину, яка займатиметься посиленням організаційної спроможності організації.

Вимоги:

Обов’язки:

Умови праці:

Зацікавлених кандидаток і кандидатів просимо надіслати до 17-го вересня 2021 року включно на адресу info@ffr.org.ua з темою «Менеджер/-ка з організаційного розвитку”:

Політика Fight For Right ґрунтується на принципах недискримінації і передбачає рівні можливості для кандидаток/-ів незалежно від ознак. Ми з радістю надамо перевагу за рівних умов і досвіду представнику/-ці малопредставлених спільнот. Ми прагнемо забезпечувати інклюзивність та різноманіття у формуванні нашої команди.

Вакансію опубліковано у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.