Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Менеджер/ка з комунікацій в Секретаріат РПР

Менеджер/ка з комунікацій в Секретаріат РПР

Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ і Інститут громадянського суспільства запрошують до команди Секретаріату РПР проактивну/проактивного фахівчиню/фахівця з комунікацій, що прагне долучитися до впровадження реформ в Україні.

Якщо ви маєте досвід роботи в сфері комунікацій і вмієте вдало та зрозуміло пояснювати інформаційні меседжі, тоді вам до нас.

Основні обов’язки:

 

Кваліфікаційні вимоги:

Досвід громадської та/або проектної діяльності, а також розробки комунікаційних стратегій та ведення інформаційних кампаній буде перевагою.

Пропонуємо:

Повний робочий день. Очікуваний час початку роботи: жовтень 2018 року.

Резюме та мотиваційний лист просимо надсилати до 26 вересня 2018 року включно на електронну пошту: platforma.reform@gmail.com з темою листа: “Комунікаційний менеджер/менеджерка”.

 

Вакансію оголошено для проекту “Реанімаційний Пакет Реформ та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується ГО “Інститут громадянського суспільства” спільно з коаліцією “Реанімаційний Пакет Реформ” в рамках Програми  сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.