Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Менеджер(ка) з адвокації і досліджень у НАКО

Менеджер(ка) з адвокації і досліджень у НАКО

Актуально до 16.11.19

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) – громадська організація, створена на базі спільної ініціативи програми Transparency International з безпеки і оборони та Transparency International Україна з метою зниження рівня корупції в оборонному секторі України, – оголошує вакансію на позицію Менеджера з адвокації.

Методологія роботи НАКО поєднує глибоке розуміння викликів корупції в оборонному секторі України, міжнародну експертизу та провідну світову практику протидії корупції й розбудови доброчесності. Ми переконані, що подолання корупції та підвищення рівня прозорості в оборонному секторі це ключова умова безпеки, стабільності й процвітання нашої держави.

НАКО складається з Комітету, що засідає чотири рази на рік і налічує шість високопрофесійних топ-діячів у сфері антикорупції, оборони та урядування, а також Секретаріату, що діє на постійній основі і представлений командою експертів, аналітиків та фахівців з адвокацій й комунікацій.

Робота в НАКО – це можливість працювати над довгостроковими якісними змінами в українському оборонному секторі.

Менеджер з адвокації і досліджень координуватиме написання досліджень, розробку адвокаційних стратегій та роботу з ключовими стейкхолдерами (Міноборони, ДК Укроборонпром, парламент, Президент) з метою впровадження рекомендацій.

Команда НАКО віддана справі зміцнення Української держави шляхом викорінення корупції як явища, тому ми шукаємо вмотивовану й цілеспрямовану людину, яка володіє лідерськими якостями і щиро прагне подолати корупцію у секторі безпеки і оборони України.

Місце роботи: місто Київ, можливі відрядження по Україні.

Основні обов’язки:

Знання та досвід (обов’язкові):

Знання та досвід (бажані, але не є обов’язковими):

Особисті якості:

Початок роботи:  якомога швидше.

Заробітна плата: щомісячний гонорар, що виплачується за рахунок грантових коштів. Розмір оплати – залежно від досвіду.

Строк подачі заявки: 16 листопада 2019 року.

Щоб податися на вакансію, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист на імейл oasadcha@transparency.org, вказавши у темі листа «Менеджер з адвокації і досліджень – НАКО Україна».

Заявки розглядаються по мірі надходження, тож не зволікайте та надсилайте свої документи, щойно вони будуть готові.

Успішним кандидатам буде запропоновано виконати тестові завдання та пройти співбесіди з керівництвом організації.