Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Менеджер/ка проєктів у сфері розвитку та підтримки організацій громадянського суспільства

Менеджер/ка проєктів у сфері розвитку та підтримки організацій громадянського суспільства

Актуально до 18.09.21

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на менеджера/рку проєктів в рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» (надалі за текстом – проєкт).

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», реалізується IСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Метою проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» є покращення середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору в Україні.

Майбутній/ня менеджер/ка проєктів буде допомагати Координаторці проєкту від ЦЕДЕМ в реалізації завдань та досягнення цілей, передбачених проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», за котрі відповідає ЦЕДЕМ як член консорціуму.

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:

ВИМОГИ ДО УСПІШНИХ КАНДИДАТІВ:

Очікується повна зайнятість. Робота в місті Київ.

Для участі у конкурсі до 18 вересня 2021 року на скриньку cv@cedem.org.ua  просимо надіслати:

  1. Резюме
  2. Мотиваційний лист
  3. Вказати ім’я, прізвище та контакти особи, яка може вас рекомендувати
  4. Вказати очікуваний розмір винагороди
  5. Чи зареєстрований/на як ФОП

Без надсилання повного пакета документів, кандидатура не буде розглянута.

Просимо вказати у темі листа  «Пропозиція: Менеджер/ка проєктів у сфері розвитку  та підтримки громадянського суспільства».

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/