Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Слайдер на головній > МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» шукає адміністративного менеджера-ку/бухгалтера-ку

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» шукає адміністративного менеджера-ку/бухгалтера-ку

Актуально до 16.02.22

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» шукає адміністративного менеджера-ку/бухгалтера-ку.

Технічне завдання надавача адміністративно-бухгалтерських послуг

Функція: Адміністративний менеджер/бухгалтер
Підпорядковується: виконавчому директору, головному бухгалтеру
Місто роботи: Київ

Організація:

Міжнародний благодійний фонд „Українська фундація громадського здоров’я” засновано з метою мобілізації ресурсів для надання благодійної допомоги та підтримки незахищених категорій населення, зокрема, але не обмежуючись, жінок, дітей, молоді, сімей у кризових життєвих обставинах, та інших груп населення, задля досягнення ними гідного рівня життя та отримання рівних можливостей розвитку та доступу до соціальних, психологічних, педагогічних та інших послуг. Предметом діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності на засадах законності, гуманності, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності та добровільності.

ХелсРайт Інтернешнл (Право на здоров’я) є незалежною, неприбутковою, позапартійною організацією, що працює у сфері охорони здоров’я та захисту прав людини. Заснована у 1990 р. у США, організація займається питаннями охорони здоров’я та захисту прав людини.

Основне завдання адміністративного менеджера:

Адміністративна підтримка проектів та діяльності МБФ «Українська фундація громадського здоров`я» (УФГЗ) та її засновника ХелсРайт Інтернешнл (Право на здоров’я) в Україні, допомога у веденні національної бухгалтерії.

Основні функціональні обов’язки адміністративного менеджера:

* Дані вміння не є обов’язковими але будуть значною перевагою.

Вимоги до кандидатів: вища освіта (бажано економічна), мінімум 5 років досвіду роботи на аналогічній посаді, хороші аналітичні, організаційні та комунікативні здібності, основ діловодства, знання англійсько мови на середньому рівні (вміння читати та писати), знання офісних комп’ютерних програм.

Просимо надсилати своє резюме на ел. пошту: Oksana.Motlych-Bielova@healthright.org

Резюме будуть розглядатися по мірі їх надходження включно до 16 лютого 2022