Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Координатор Відкритого Університету Реформ

Координатор Відкритого Університету Реформ

Актуально до 14.07.20

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурсний відбір на посаду координатора Відкритого Університету Реформ (ВУР).

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КООРДИНАТОРА ВУР:

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

УМОВИ ПРОЄКТУ:

Діяльність за проєктом може передбачати як повну, так і часткову зайнятість з поєднанням роботи як в офісі, так і онлайн. Офіс Центру демократії та верховенства права знаходиться у Києві.

Орієнтовний строк контракту контракту – 5 місяців, з можливістю продовження. Орієнтовний початок роботи – кінець липня.

Резюме та мотиваційний лист українською мовою просимо надіслати на адресу cv@cedem.org.ua до 14 липня 2020 року (включно) з темою листа “Координатор ВУР”. Розгляд поданих документів здійснюватиметься по мірі їх отримання.

Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про реформи та долучитися до їх втілення. ВУР реалізовується Центром демократії та верховенства права. Проєкт став можливим завдяки фінансовій підримці Швеції.

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – громадська організація, заснована українськими юристами у 2005 році. Нашою місією є сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян. ЦЕДЕМ працює у сферах аналітики та адвокації, спрямовуючи свої зусилля на побудову правової держави, розвиток якісних та незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів. Наша організація є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Рух ЧЕСНО, Реанімаційний пакет реформ, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Рух «Стоп Цензурі», Міжнародна школа медіа права та інші.