Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Консультант з комунікаційних питань у сфері розвитку менторських програм для організацій громадянського суспільства

Консультант з комунікаційних питань у сфері розвитку менторських програм для організацій громадянського суспільства

Актуально до 23.10.22

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на короткострокове, проєктне залучення консультанта з комунікаційних питань у сфері розвитку менторських програм для організацій громадянського суспільства в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).

ОЧІКУВАНІ ПОСЛУГИ ВКЛЮЧАТИМУТЬ:

ВИМОГИ:

Очікуваний період залучення: до 12 місяців.

Очікуваний об’єм замовлених послуг: 50-70 год на 1 місяць.

Для участі у конкурсі просимо надіслати на електронну скриньку cv@cedem.org.ua до 23 жовтня 2022 року включно з темою листа «Пропозиція: Консультант з комунікаційних питань у сфері розвитку менторських програм» такі документи.

Якщо у вас виникнуть запитання, пишіть на пошту cv@cedem.org.ua.

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/