Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Консультант у сфері діяльності правозахисних організацій та правової допомоги для ОГС

Консультант у сфері діяльності правозахисних організацій та правової допомоги для ОГС

Актуально до 26.07.21

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на посаду консультанта у сфері діяльності правозахисних організацій та правової допомоги для організацій громадянського суспільства в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», (надалі за текстом – Проєкт).

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», реалізується IСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Метою проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» є покращення середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору.

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:

ВИМОГИ ДО УСПІШНИХ КАНДИДАТІВ:

Очікується повна зайнятість. Робота у місті Київ.

Для участі у конкурсі до 26 липня 2021 року на скриньку cv@cedem.org.ua просимо надіслати:

  1. Резюме
  2. Мотиваційний лист
  3. Вказати ім’я, прізвище та контакти особи, яка може вас рекомендувати
  4. Вказати очікуваний розмір винагороди
  5. Чи зареєстрований\на як ФОП.

Без надсилання повного пакету документів, кандидатура не буде розглянута.

Просимо вказати тему листа: «Пропозиція: Консультант у сфері діяльності правозахисних організацій та правової допомоги для ОГС».

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив, як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/