Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Консультант/ка у сфері доступу громадських об’єднань до публічних коштів (державного й місцевого бюджетів)

Консультант/ка у сфері доступу громадських об’єднань до публічних коштів (державного й місцевого бюджетів)

Актуально до 02.04.21

Український незалежний центр політичних досліджень оголошує конкурс на заповнення вакансії Консультанта у сфері доступу громадських об’єднань до публічних коштів (державного й місцевого бюджетів)

Послуги будуть надаватися в рамках проєкту  «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який опікується покращенням організаційного розвитку і правових умов діяльності організацій громадянського суспільства і здійснюється Консорціумом у складі ІСАР Єднання, Центру демократії та верховенства права й УНЦПД організацій за підтримки USAID.

Основна сфера послуг:

  1. аналіз законодавства (законопроектів, проектів нормативно-правових актів) у сфері доступу громадських об’єднань до публічних коштів, законодавство про процедури державних конкурсів проектів для ГО, дозволені видатки для ГО, казначейське обслуговування, звітування за виконані проекти, тощо).
  2. підготовка пропозицій для покращення законодавства  щодо фінансування проектів ГО з державного і місцевих бюджетів ;
  3. розробка кампаній з просування кращого законодавства у сфері державної фінансової підтримки ГО;
  4. взаємодія з представниками організацій громадянського суспільства і представниками органів державної влади, участь у напрацюваннях проектів рішень, консультування партнерів;
  5. вироблення та представлення позиції проєкту під час публічних обговорень (конференцій, круглих столів, нарад експертів, тощо).

Вимоги до кандидата:

Розмір оплати послуг визначається за результатами співбесіди.

Умови співпраці:

Для участі в конкурсі просимо подати:

1. Резюме;

2. Мотиваційний лист, в якому описати свій досвід роботи, компетенції та бажаний розмір винагороди.

Зацікавлених осіб до 2 квітня 2021 року просимо надіслати резюме та мотиваційний лист (українською мовою) на адресу електронної пошти administrative@ucipr.org.ua з обов’язковою копією на ucipr.competition@gmail.com з назвою теми «Конкурс: Консультування з питань доступу громадських об’єднань до публічних коштів.

Інформація про Організацію:

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) – неурядовий позапартійний неприбутковий аналітичний центр, місія якого – надання якісної неурядової експертизи у сфері демократії, національної єдності, діяльності громадянського суспільства.

Основні сфери діяльності: розвиток громадянського суспільства, утвердження права доступу громадян до виборних посад, підтримка політичної конкуренції, демократична організація системи влади, протидія дискримінації, європейська інтеграція.