Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Комунікаційник/ця проєктів ЦЕДЕМ з питань громадського здоров’я

Комунікаційник/ця проєктів ЦЕДЕМ з питань громадського здоров’я

Актуально до 30.09.21

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) запрошує у свою команду амбітну людину для роботи на захист здоров’я населення, зокрема, від шкоди куріння та тютюнового диму.

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:

ВИМОГИ ДО УСПІШНИХ КАНДИДАТІВ:

ЦЕДЕМ знаходиться в Києві. Формат роботи передбачатиме роботу як в офісі так і дистанційно, залежно від епідемічної ситуації.

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Чекаємо ваші резюме та короткий мотиваційний лист на електронну адресу cv@cedem.org.ua до 30 вересня 2021 (включно) з темою листа «Пропозиція: PR-менеджер/ка / комунікаційни(к)ця проєктів ЦЕДЕМ з питань громадського здоров’я”

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

ЦЕДЕМ підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з тютюнокурінням в Україні, втілюючи проект “Київ без тютюнового диму” у співпраці із Коаліцією громадських організацій “За вільну від тютюнового диму Україну!”.

Юристи проєкту “Київ без тютюнового диму” систематично працюють над зниженням рівня куріння в Україні, розробляючи та просуваючи ухвалення законів, зокрема про заборону реклами тютюну, куріння в кафе, барах та ресторанах, підвищення акцизів, заборону реклами сигарет у місцях продажів.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/.

Більше про роботу проекту ЦЕДЕМ “Київ без тютюнового диму”: https://cedem.org.ua/direction-gromadyanske-suspilstvo/kyyiv-bez-tyutyunovogo-dymu/