Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Фахівець з моніторингу та оцінки суб-грантових проєктів

Фахівець з моніторингу та оцінки суб-грантових проєктів

Актуально до 06.10.21

Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” оголошує конкурс на посаду фахівця з моніторингу та оцінки суб-грантових проєктів.

ІСАР Єднання – українська громадська організація, яка вже 27 років розвиває громадянське суспільство й культуру стратегічної філантропії, а також посилює ініціативи для розбудови демократії в Україні. Ми є одним з найбільших питомо українських грантодавців і щороку надаємо від 200 до 500 грантів для реалізації суспільно-корисних ініціатив по всій території України.  Стратегічні напрямки нашої роботи – організаційний розвиток громадських і благодійних організацій, популяризація стратегічної філантропії у громадах, створення платформи для конструктивної міжсекторальної взаємодії.

Ми прагнемо посилити свою команду новоствореним відділом моніторингу та оцінки і шукаємо мобільних фахівців, готових долучитися до моніторингу та оцінки ефективності реалізації проєктів суб-грантерами ІСАР Єднання.

Важливо! Шукаємо фахівців з різних регіонів України (наприклад, Київ, Львів, Харків, Полтава, Херсон, Дніпро тощо), які могли б працювати дистанційно з періодичною залученістю до зустрічей в офісі в Києві.

Коло основних обов’язків:

Вимоги до кандидатів на посаду:

Умови роботи:

Резюме та супровідний лист із обґрунтуванням намірів працювати в ІСАР Єднання на цій позиції прохання надсилати до 6 жовтня 2021 року на електронну пошту office@ednannia.ua з темою листа «Фахівець з моніторингу та оцінки суб-грантових проєктів». Просимо обов’язково вказати бажаний рівень винагороди.