Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Експерти у сфері організаційного розвитку ОГС

Експерти у сфері організаційного розвитку ОГС

Актуально до 21.12.20

Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” оголошує конкурс для відбору експертів у сфері організаційного розвитку ОГС.

Головним завданням відібраних експертів буде оцінка оцінка заявок, поданих на грантовий конкурс з організаційного розвитку, що адмініструється ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку.

«Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» триває 5 років (2019 – 2024). Її метою є покращити середовище діяльності громадянського суспільства та зміцнити інституційні спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору.

Коло головних обов’язків експерта:

Умови роботи:

Вимоги, яким має відповідати відібраний експерт:

Резюме та супровідний лист прохання надсилати до 21 грудня 2020 року електронною поштою office@ednannia.ua з темою листа «Експерт у сфері організаційного розвитку». У супровідному листі просимо вказати, як ваші знання та досвід допоможуть у оцінці грантових заявок, а також прогарантувати, що не існує конфлікту інтересів щодо оцінювання заявок у цьому конкурсі грантів.

NB! Експерт, що оцінюватиме заявки у цьому конкурсі грантів, не може бути членом організації, яка отримуватиме грант або бути провайдером послуг у сфері організаційного розвитку, який надаватиме послуги за кошти грантів цього конкурсу.