Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Експерт з питань вироблення політик

Експерт з питань вироблення політик

Актуально до 05.10.20

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) – громадська організація, створена на базі спільної ініціативи програми Transparency International з безпеки і оборони та Transparency International Україна з метою зниження рівня корупції в оборонному секторі України, – оголошує вакансію на позицію Експерта з питань вироблення політик.

Методологія роботи НАКО поєднує глибоке розуміння викликів корупції в оборонному секторі України, міжнародну експертизу та провідну світову практику протидії корупції й розбудови доброчесності. Ми переконані, що подолання корупції та підвищення рівня прозорості в оборонному секторі це ключова умова безпеки, стабільності й процвітання нашої держави.

Робота в НАКО – це можливість працювати над довгостроковими якісними змінами українського оборонного сектору.

НАКО оголошує конкурсний відбір експерта з вироблення політик, який відповідатиме за постановку проблем у галузі протидії корупції, дослідження визначених питань, формування рекомендацій та адвокацію їх перед зацікавленими сторонами.

Команда НАКО віддана справі зміцнення Української держави шляхом викорінення корупції як явища, тому ми шукаємо вмотивовану й цілеспрямовану людину, яка володіє лідерськими якостями і щиро прагне подолати корупцію у секторі безпеки і оборони України.

Обов’язки:

Необхідні знання та досвід:

Особисті якості:

Оплата: щомісячний гонорар, що виплачується за рахунок грантових коштів. Розмір оплати – залежно від досвіду і спроможностей кандидата.

Кінцевий термін подачі заявки: 05 жовтня 2020 р.

Щоб податися на вакансію, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист на імейл oasadcha@transparency.org, вказавши у темі листа «Експерт з питань вироблення політик – НАКО Україна».

Заявки розглядаються по мірі надходження

Успішним кандидатам буде запропоновано виконати тестові завдання та пройти співбесіди з керівництвом організації.