Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Експерт з оцінки проекту

Експерт з оцінки проекту

Актуально до 29.11.21

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (далі по тексту Замовник) виконує проєкт «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» (NEAR-TS/2019/412-016. SUPPORT OF THE CIVIL SOCIETY INITIATIVE “FOR FAIR AND TRANSPARENT CUSTOMS” (For Fair and Transparent Customs). Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу, МФ «Відродження» та ATLAS Network. Інформація про проєкт та його діяльність можна знайти на сайті Замовника (http://www.ier.com.ua/ua/trade_facilitation).

Результатом конкурсу стане відбір експерта (ФОП) (далі Виконавець), підрядника ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій», який здійснить зовнішню оцінку діяльності вищезазначеного проєкту до 31 січня 2022 року.

До зацікавлених осіб висуваються наступні кваліфікаційні вимоги:

Зацікавлені особи повинні, відповідно до технічного завдання, подати:

Усі документи надсилаються на електронну адресу tender@ier.kyiv.ua до уваги Євгенії Овсяннікової, менеджерці із закупівель та організаційного забезпечення, тел.: 044 278 63 60 (42).

Більше інформації у Технічному завданні.

Будь ласка, зазначте в темі електронного листа: «ЗНП №36/19/11/2021».

Пропозиції необхідно подати не пізніше 18:00 за Київським часом, 29 листопада 2021 року. Заявки подані пізніше розглядатись не будуть.

Учасники конкурсу несуть усю відповідальність за дотримання вимог щодо подання пропозицій.