Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Асистент програм / перекладач

Асистент програм / перекладач

Актуально до 25.04.20

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду (надавача послуг) асистента програм / перекладача.

Посада: Асистента програм / перекладач.

Підпорядковується: координаторам визначених проектів, виконавчому директору.

Зайнятість: повна (40 годин на тиждень).

Термін: 8 місяців, із можливим продовженням.

Оплата: за результатами співбесіди.

Місто роботи: Київ.

Дедлайн подачі –  25 квітня 2020 р.

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, метою діяльності якої є забезпечення доступу до життєво важливих медичних та психосоціальних послуг для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах в Україні. Проекти організації спрямовані на допомогу потерпілим від порушення прав людини (насильства та катувань), жінкам та молоді, які пережили насильство, мають ВІЛ-позитивний статус або ризиковану поведінку щодо ВІЛ, внутрішньо перемішеним жінкам та сім’ям з дітьми. УФГЗ заснована 2008 року міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRight International) для розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив та забезпечення стійкості проектів.

Основне завдання: Оперативний супровід та асистування координаторам визначених проектів та виконавчому директору для ефективної реалізації та досягнення коротко та довгострокових цілей проектів та місії Української фундації громадського здоров`я.

Асистента програм / перекладач забезпечуватиме переклад документів, пов’язаних із діяльністю УФГЗ та проектами з профілактики та подолання на гендерно зумовленого насильства, ВІЛ, здоров’я підлітків, а також допомоги жінкам та молоді у конфлікті з законом. Очікується також, що кандидат/кандидатка будуть допомагати у написанні звітів та плануванні заходів, організованих УФГЗ.

Кандидат повинен відмінно володіти письмовою та розмовною англійською мовою та бути досвідченим перекладачем у темі соціальних послуг, охорони здоров’я та гуманітарних проектів, що фінансуються міжнародними установами та організаціями.

Основні функціональні обов’язки

Вимоги до кандидатів:

Як подати заявку

Кандидати, які відповідають вимогам повинні надсилати резюме та супровідний лист АНГЛІЙСЬКОЮ (!) мовою із зазначенням посади, надсилати на halyna.skipalska@healthright.org з копією на anna.saienko@healthright.org  до 25 квітня 2020 р. (тема листа “Translator/Project Assistant – [your name]”).