Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Слайдер на головній > Асистент/ка проєктів у сфері підтримки та розвитку організацій громадянського суспільства

Асистент/ка проєктів у сфері підтримки та розвитку організацій громадянського суспільства

Актуально до 10.01.22

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) оголошує конкурс на посаду асистента/-ки у сфері підтримки та розвитку організацій громадянського суспільства для підтримки реалізації проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”.

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» (далі – Проєкт), реалізується IСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Метою Проєкту є покращення правового середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору в Україні.

Майбутній/ня асистент/ка проєку буде допомагати Координаторці та менеджерам/кам проєкту від ЦЕДЕМ в реалізації завдань та досягнення цілей, передбачених Проєктом, за котрі відповідає ЦЕДЕМ як член консорціуму.

Ключові сфери відповідальності:

Вимоги до успішних кандидатів:

Очікується часткова зайнятість. Тривалість співпраці – до 30 вересня 2022 року, з можливістю продовження.

Робота в місті Київ. Формат зайнятості передбачатиме роботу як в офісі, так і дистанційно.

Для участі у конкурсі до 10 січня 2022 року на скриньку cv@cedem.org.ua просимо надіслати:

  1. Резюме
  2. Мотиваційний лист
  3. Вказати ім’я, прізвище та контакти особи, яка може вас рекомендувати
  4. Вказати очікуваний розмір винагороди
  5. Чи зареєстрований/на як ФОП (якщо ні, то чи готові зареєструватися)

Без надсилання повного пакета документів, кандидатура не буде розглянута.

Просимо вказати у темі листа «Пропозиція: Асистент/ка проєктів у сфері підтримки та розвитку організацій громадянського суспільства».

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян. 

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші. 

Більше про роботу Центру у річних звітах.