Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Асистент/ка освітніх програм центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП

Асистент/ка освітніх програм центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП

Актуально до 23.12.22

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) оголошує конкурс на посаду асистента/ки освітніх програм для підтримки реалізації тренінгової програми з протидії дезінформації Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України (ЦСК МКІП).

Асистент/ка виконуватиме задачі, покладені на неї/нього керівником/цею освітніх програм ЦСК МКІП та сприятиме реалізації тренінгової програми в рамках проєкту у сфері посилення протидії дезінформації, який ЦЕДЕМ втілює за фінансової підтримки Швеції.

КЛЮЧОВІ СФЕРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

Очікується повна зайнятість. Робота в місті Київ.

Тривалість співпраці – до 31 березня 2023 року

Для участі у конкурсі до 23 грудня 2022 року на скриньку uastratcomcenter@gmail.com просимо надіслати:

  1. Резюме;
  2. Мотиваційний лист;
  3. Вказати ім’я, прізвище та контакти особи, яка може вас рекомендувати;
  4. Вказати очікуваний розмір місячної винагороди з урахуванням податків;
  5. Чи зареєстрований/на як ФОП. Якщо ні, чи готові зареєструватись. (Договірні відносини будуть укладені з ФОП).

Просимо вказати тему листа «Пропозиція: Асистент/ка освітніх програм Центр стратегічних комунікацій».

При надсиланні документів ви даєтезгоду Центру демократії та верховенства права та Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП на обробку та збереження ваших персональних даних.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

Більше про роботу ЦЕДЕМ у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпекистворений при Міністерстві культури та інформаційної політики України як один з механізмів протидії дезінформації спільними зусиллями держави і громадянського суспільства. Робота Центру сфокусована на комунікаційній протидії зовнішнім загрозам, зокрема – інформаційним атакам Російської Федерації.

Більше про роботу Центру статегічних комунікацій на сайті: https://spravdi.gov.ua/pro-nas/.