Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Асистент директора / перекладач

Асистент директора / перекладач

Актуально до 31.01.23

Міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я) та заснований нею в Україні МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошують конкурс на посаду асистента/ки  директора / перекладача/ки (надавача послуг).

Інформація про замовника: HealthRight International (Право на здоров’я) – міжнародна благодійна організація, яка працює у сфері громадського здоров’я та захисту прав людини з метою забезпечення доступу до медичних та соціальних послуг для вразливих верств населення. HealthRight International працює в Україні з 2005 року як представництво іноземної неурядової організації.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Термін надання послуг: січень 2023 р. –  жовтень 2023 р. із можливістю продовження.

Місце надання послуг: м. Київ, вул. Євгена Чикаленка, 45/2

Зайнятість: повна.

Підпорядковується: директору представництва / виконавчому директору.

Основне завдання: Оперативний супровід та асистування директору представництва / виконавчому директору для ефективної реалізації та досягнення коротко та довгострокових цілей місії HealthRight International та Української фундації громадського здоров`я в Україні. Асистент/ка  директора / перекладач/ка також забезпечуватиме переклад документів, пов’язаних із діяльністю УФГЗ та проектами, проектними заявками з профілактики та подолання на гендерно-зумовленого насильства, ВІЛ, здоров’я підлітків, а також допомоги жінкам та молоді ВПО. Очікується також, що кандидат/кандидатка будуть всесторонньо допомагати у написанні програмних звітів, нових заявок та плануванні заходів, організованих HealthRight та УФГЗ.

Кандидат/ка повинен відмінно володіти письмовою та розмовною англійською мовою та бути досвідченим перекладачем у темі соціальних послуг, охорони здоров’я та гуманітарних проектів, що фінансуються міжнародними установами та організаціями.

Основні функціональні задачі:

Вимоги до кандидатів:

Загальні умови участі у конкурсі:

До участі в конкурсі запрошуються надавачі послуг, які відповідають зазначеним вимогам.

Вимоги до форми конкурсної пропозиції (має включати наступні пункти):

Просимо надіслати своє резюме (CV) та мотиваційний лист англійською мовою на електронну адресу: Angelina.Yakovenko@healthright.org

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я)  є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.