Реанімаційний Пакет Реформ > Вакансії > Антикорупційні експерти

Антикорупційні експерти

Актуально до 06.02.20

Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО) – громадська організація, створена на базі спільної ініціативи програми Transparency International з безпеки і оборони та Transparency International Україна з метою зниження рівня корупції в оборонному секторі України, – оголошує вакансію на позицію Старшого дослідника (Старшої дослідниці).

Методологія роботи НАКО поєднує глибоке розуміння викликів корупції в оборонному секторі України, міжнародну експертизу та провідну світову практику протидії корупції й розбудови доброчесності. Ми переконані, що подолання корупції та підвищення рівня прозорості в оборонному секторі це ключова умова безпеки, стабільності й процвітання нашої держави.

Робота в НАКО – це можливість працювати над довгостроковими якісними змінами українського оборонного сектору.

НАКО оголошує конкурсний відбір п’яти фахівців з зазначених нижче напрямків та одного юриста, що забезпечать експертну підтримку для напрацювання проектів рішень з усунення корупційних ризиків у діяльності Міністерства оборони України на виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Кандидати на посаду експертів повинні мати базове розуміння сектору безпеки і оборони України, євроатлантичної інтеграції та протидії корупції, а також досвід чи глибокі знання в одній із зазначених сфер:

Команда НАКО віддана справі зміцнення Української держави шляхом викорінення корупції як явища, тому ми шукаємо вмотивовану й цілеспрямовану людину, яка володіє лідерськими якостями і щиро прагне подолати корупцію у секторі безпеки і оборони України.

Обов’язки:

Знання та досвід:

Особисті якості:

Місце роботи: місто Київ.

Умови співпраці:  3-місячний контракт про надання консультаційних послуг.

Початок співпраці: 10 лютого 2020 року.

Винагорода: щомісячний гонорар, що виплачується за рахунок грантових коштів.

Строк подачі заявки: 6 лютого 2020 року.

Щоб подати заявку, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист на імейл oasadcha@transparency.org, вказавши у темі листа «Експерт – НАКО Україна».

Успішним кандидатам буде запропоновано виконати тестові завдання та пройти співбесіди з керівництвом НАКО та представниками Міністерства оборони України.