Центр політико-правових реформ — недержавний аналітичний центр, заснований у 1996 році, який працює в таких напрямах: конституціоналізм; урядування та публічна адміністрація; судівництво; кримінальна юстиція; протидія корупції; розвиток громадянського суспільства.

Наша місія — сприяння інституційним реформам в Україні задля утвердження демократії, правовладдя та належного врядування.

Для цього експерти Центру готують аналітику, яка лягає в основу державних рішень; беруть участь у розробці стратегічних документів, що визначають план реформування держави; ініціюють, розробляють закони та зміни до законів з урахуванням вимог та потреб суспільства й моніторять їхню імплементацію; згуртовують провідних експертів у галузі права.

ЦППР оголошує конкурс на посаду комунікаційного менеджера (менеджерки).

Обов’язки:

Очікування від кандидатів:

Що пропонують?

Випробувальний термін — 3 місяці.

Для участі в конкурсі, будь ласка, надішліть резюме та мотиваційний лист, у якому розкажіть, чому вас цікавить ця робота і яким чином ви зможете покращити комунікації Центру політико-правових реформ. Також просимо вказати очікуваний розмір оплати праці.

Резюме та мотиваційний лист надсилайте електронною поштою на адресу stepanov@pravo.org.ua до 25 серпня 2020 року з темою листа «Комунікаційний менеджер». Співбесіди з кандидатами відбудуться з 26 серпня.

Резюме без мотиваційного листа та очікуваного розміру оплати праці розглядатися не будуть.

Більше інформації про Центр політико-правових реформ на нашому сайті: www.pravo.org.ua.