Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Зустріч РПР з лідерами ВО “Батьківщина”: висновки для громадськості та політиків

Зустріч РПР з лідерами ВО “Батьківщина”: висновки для громадськості та політиків

Позначки:

В Україні необхідно провести конституційну реформу для усунення конфлікту повноважень Президента та Уряду, а також закріпити в Основному Законі досягнення у сфері децентралізації влади – це основні висновки 9 липня після зустрічі експертів Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ з лідерами політичної партії ВО “Батьківщина” Сергієм Соболєвим та Іваном Крульком. 

Реформа фінансування політичних партій потрібна, щоб забезпечити ефективне використання бюджетних коштів і спростити процедуру залучення внесків громадян. Але при цьому  політична реклама партій у ЗМІ має бути обмежена. З цим погодилися експерти РПР та представники “Батьківщини”. 

Обидві сторони вважають за потрібне провести реальну судову реформу через посилення ролі громадськості та міжнародних партнерів у відборі суддів. Під час зустрічі наголосили, що необхідно стимулювати внутрішній видобуток газу для підвищення енергонезалежності України. 

Пріоритети змін від експертів РПР та представників “Батьківщини”:

В рамках парламентської виборчої кампанії Коаліція РПР ініціює робочі зустрічі громадських експертів з представниками найбільш рейтингових політичних партій. 20 червня така зустріч відбулася з партією “Голос”, а 1 липня – з “Європейською солідарністю”. 

РПР діє на засадах політичної незаангажованості та неафілійованості з бізнесом. З метою просування реформ ми ведемо діалог з усіма політичними силами у владі та опозиції, які поділяють цінності РПР та готові підтримати пропозиції громадянського суспільства.

ВГОРУ