Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Збори ГО-учасниць РПР затвердили новий склад Ради РПР

Збори ГО-учасниць РПР затвердили новий склад Ради РПР

Під час засідання Зборів ГО-учасниць РПР одним із найважливіших питань порядку денного стало затвердження оновленого складу Ради РПР.

Збори9

У виборах нового складу Ради взяли участь 29 авторитетних громадських організацій, які входять до складу коаліції. За результатами голосування, затвердили такий склад Ради РПР:

Згідно з Хартією коаліції, склад Ради РПР щороку повинен оновлюватися щонайменше на третину. Новими членами Ради РПР стали: Ярослав Юрчишин, Олександр Сушко, Ігор Бураковський та Іван Лукеря.

750_8049

Керівник Секретаріату Артем Миргородський відзначив внесок попередніх членів Ради РПР у розвиток коаліції:

Хочу від імені Секретаріату подякувати Оксані Величко, Оксані Нечипоренко, Миколі Виговському та Олексію Хмарі за роботу в Раді РПР в 2016 році! Ви зробили надзвичайно великий внесок в розвиток коаліції в міжнародній комунікації, в питаннях взаємодії Секретаріату і експертних груп, завжди вчасно реагували на нагальні питання та виклики. Дякуємо вам і продовжуємо співпрацювати далі! – зазначив Миргородський.

 

Рада РПР – це орган стратегічного управління, який впроваджує стратегію, ухвалену Зборами громадських організацій, розробляє та ухвалює тактичні рішення.

ВГОРУ