Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > ЗАЯВА щодо саботажу реформи суспільного мовлення

ЗАЯВА щодо саботажу реформи суспільного мовлення

Група “РПР-Медіа” Реанімаційного Пакету Реформ, Незалежна медійна рада, Громадські організації  Інститут Масової Інформації, Інститут Медіа Права, Інститут розвитку регіональної преси, Інтерньюз-Україна, Телекритика, Фундація “Суспільність” висловлюють занепокоєння щодо ситуації, що склалася навколо створення Національної суспільної телерадіокомпанії України (ПАТ “НСТУ”).

Верховна Рада України у 2014 ухвалила новий Закон України “Про Суспільне телебачення та радіомовлення”, який встановив засади існування незалежного суспільного мовника в Україні. Змінами, внесеними навесні 2015 року, було запроваджено процедуру перетворення державних мовників на суспільного мовника. На виконання вимог Закону Уряд ухвалив Постанову “Деякі питання утворення публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, № 567, яка запустила процес фактичного перетворення  Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, обласних державних телерадіокомпаній, а також державного підприємства “Укртелефільм” в ПАТ “НСТУ”. Протягом вересня-грудня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення забезпечила проведення конференцій з обрання Наглядової Ради суспільного і затвердила її склад.

Останнім етапом у створенні ПАТ “НСТУ” мало би відбутися приєднання Національної радіокомпанії України та ДП “Укртелефільму” до Національної телекомпанії України з подальшим перетворенням у ПАТ “НСТУ”. Станом на сьогодні, більшість ОДТРК закінчують процес злиття і перетворення у дирекції у складі об’єднаного суспільного мовника. Однак, реформу було заблоковано зумисними діями з боку ДП “Укртелефільм”.

Так, керівництво ДП “Укртелефільм” з кінця 2015 року пішло у відпустку та  відмовляється надати доступ до приміщень підприємства уповноваженим державним органам, таким як Державна фіскальна служба, Державна фінансова інспекція, Пенсійний фонд України та ін., а також слідчим органам. Комісія з перетворення звернулася до правоохоронних органів та суду щодо надання доступу до документації та печаток підприємств. Проте, засідання суду неодноразово переносилося з несуттєвих причин, а отримане днями рішення не забезпечує ефективний процес перевірок і перетворення.

Такі дії керівництва підприємства, а також бездіяльність компетентних державних органів підривають імплементацію однієї з ключових реформ у медійній сфері України. Саме створення незалежного суспільного мовлення має стати якісним каталізатором змін у медіапросторі держави та сприяти його оздоровленню. Крім того, створення суспільного мовника є одним зі зобов’язань України відповідно до Порядку денного Асоціації Україна-ЄС (2013), метою якого є підготовка до реалізації Угоди про Асоціацію. Також запуск суспільного мовлення є зобов’язанням України перед Радою Європи з 2005 року (Резолюція 1466 (2005).

З огляду на це, ми закликаємо компетентні державні органи вжити належних заходів передбачених чинним законодавством України задля якнайшвидшого завершення перетворення державних мовників у суспільного мовника.

ВГОРУ