Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заява Реанімаційного Пакету Реформ щодо продовження терміну дії пілотів на рік згідно із законопроектом № 2050

Заява Реанімаційного Пакету Реформ щодо продовження терміну дії пілотів на рік згідно із законопроектом № 2050

З 2011 рокурозпочато впровадження нових для системи охорони здоров’я організаційно-правових та фінансово-економічних механізмів. Метою впровадження таких змін була  необхідність підвищення ефективності та доступності медичного обслуговування населення.  Встановлені законопроектом України № 2050 “Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві (щодо продовження терміну дії)” завдання щодо реформування не було виконано в повному обсязі, зокрема, через брак часу, який був необхідний для досягнення очікуваних результатів, та політичну ситуацію. Досвід пілотних регіонів потребує детального аналізу, що має бути здійснений протягом 2015 року. Також, згідно з цим законопроектом, після 31 грудня 2014 року заклади охорони здоров’я, що надають первинну та вторинну медичну допомогу, у разі не прийняття даного закону,вимушені будуть провести  зворотню реорганізацію, що потребуватиме додаткових фінансових витрат з бюджету України.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer posuere erat a ante.

Someone famous in Source Title

Враховуючи вищезазначене, експерти групи з питань реформування системи охорони здоров’я вважають за необхідне  продовжити термін дії закону до 31 грудня 2015 рік з метою  аналізу нової моделі управління та організації системи охорони здоров’я в пілотних регіонах.

Громадська ініціатива «Реанімаційний Пакет Реформ» наполягає на необхідності включення законопроекту № 2050до порядку денного Комітету Верховної ради з питань охорони здоров’я з метою продовження терміну дії пілотів на рік без розширення дії Закону на інші області.

ВГОРУ