Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заява Реанімаційного Пакету Реформ щодо невідкладно реформи охорони здоров’я

Заява Реанімаційного Пакету Реформ щодо невідкладно реформи охорони здоров’я

Заява Реанімаційного Пакету Реформ щодо невідкладно реформи охорони здоровя

 

Реанімаційний Пакет Реформ закликає профільний комітет відкинути політичні амбіції та стати по одну сторону для покращення ситуації в охороні здоров’я для населення України. Медична реформа відкладається вже більше року. Наразі не прийнято жодних документів, які сприяли б покращенню ситуації в охороні здоров’я. Наголошуємо, що реформа не може бути заручником політичних амбіцій та фармацевтичних ігор. Терміново потрібно досягнути компромісу, однак без затягування часу. Звільнення закладів охорони здоров’я від адміністративного управління – питання, яке не може бути відкладеним.

 

Перехід до статусу некомерційних підприємств та з казначейських розрахунків до звичайних банків сприятиме впровадженню наступних важливих кроків, що стоятимуть перед парламентом – визначення згідно з рішенням Конституційного Суду України, Закону про ґарантований обсяг медичної допомоги, Закону, що визначатиме порядок здійснення медичної діяльності тощо.

 

РПР закликає комітет з питань охорони здоров’я дати позитивний висновок законопроектам та сприяти якнайшвидшому їхньому подання на розгляд парламенту. 

З повагою,

група РПР «Реформа охорони здоров’я»

ВГОРУ