Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Заява до депутатів Київради щодо відбору керівників комунальних підприємств на відкритих конкурсах

Заява до депутатів Київради щодо відбору керівників комунальних підприємств на відкритих конкурсах

Спільна заява Реанімаційного Пакету Реформ та членів Антикорупційної ради при Київському міському голові до депутатів Київради про необхідність запровадження конкурсного відбору керівників комунальних підприємств.

Протягом 2015 року в зв’язку із неналежним виконанням своїх функціональних обов’язків у місті Києві було звільнено велику кількість керівників комунальних підприємств. Це  актуалізувало  ідею впровадження відбору нових управлінців на засадах змагальної прозорої конкурсної процедури.

Реанімаційний пакет реформ та Антикорупційна рада при Київському міському голові закликає депутатів Київської міської ради підтримати проект Положення про конкурсний відбір керівників субєктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві. Він передбачає впровадження конкурсних засад призначення керівників суб’єктів господарювання столиці та в цілому сприяє  підвищенню рівня відкритості та ефективності муніципальної кадрової політики.

Проект рішення розроблений експертами громадської коаліції “Реанімаційний пакет реформ” (РПР-Київ, Антикорупційна група) спільно з членами Антикорупційної ради при Київському міському голові та  небайдужими депутатами Київської міської ради.

Проект Положення про конкурсний відбір вже внесений до Київради Київським міським головою та розглядатиметься на пленарному засіданні 14 квітня 2016 року.

Прийняття проекту Положення забезпечить:

Громада міста Києва зацікавлена в проведенні прозорого та публічного конкурсного відбору керівників комунальних підприємств, а також у залученні до управління комунальним майном чесних та професійних фахівців.

Реанімаційний пакет реформ та Антикорупційна рада при Київському міському голові розраховують на одностайну підтримку цієї ініціативи фракціями Київської міської ради, що стане успішною антикорупційною  практикою у сфері  місцевого самоврядування.

З повагою
громадська платформа
Реанімаційний Пакет Реформ та
члени Антикорупційної ради при Київському міському голові

ВГОРУ