Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заступниця Вікторії Нуланд Бріджит Брінк зустрілася з експертами РПР

Заступниця Вікторії Нуланд Бріджит Брінк зустрілася з експертами РПР

19 травня Бріджит Брінк, заступниця Вікторії Нуланд, офіційного уповноваженого Державного департаменту США у справах Європи та Євразії, зустрілась з експертами Реанімаційного Пакету Реформ.

Мета зустрічі – отримання останньої актуальної інформацію щодо ситуації з виконанням Мінських домовленостей та перебігу ключових реформ у країні.

x

Учасники зустрічі, Тарас Шевченко, співголова Ради РПР, Оксана Нечипоренко, член Ради РПР, Михайло Жернаков, головний експерт судової групи РПР, член Ради РПР, Денис Бродський, експерт групи РПР “Адміністративна реформа”, Ольга Айвазовська, експерт групи РПР “Реформа виборчого законодавства”, а також Марина Цапок, експерт групи РПР “Реформа органів правопорядку”, обговорили пріоритети та проблеми реформування виборчого законодавства (зокрема, в контексті підготовки проведення виборів на Донбасі), прокуратури, судової та системи державного управління.

Під час розмови Бріджит Брінк підкреслила надзвичайно важливу роль громадянського суспільства, як “сторожового пса” на шляху України до впровадження якісних змін та реформ.

c

Тарас Шевченко, співголова Ради РПР, і Оксана Нечипоренко, член Ради РПР, підсумували результати співпраці між громадянським суспільством та органами державної влади. Присутні експерти, в свою чергу, звернули увагу на ключові виклики, які наразі є в кожному з озвучених напрямків.

Нагадаємо, 25 квітня експерти РПР зустрілися з Вікторією Нуланд, заступником Державного секретаря США з питань Європи та Азії, яка перед зустріччю з українськими чиновниками вирішила поспілкуватися з громадянським суспільством та обговорити перебіг реформ.

ВГОРУ