Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > ЗАПРОШУЄМО ЛОКАЛЬНІ ЗМІ СТАТИ ПАРТНЕРАМИ ПРОЕКТУ VOXCONNECTOR

ЗАПРОШУЄМО ЛОКАЛЬНІ ЗМІ СТАТИ ПАРТНЕРАМИ ПРОЕКТУ VOXCONNECTOR

Незалежна аналітична платформа VoxUkraine Ukr/Ru, Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy та Реанімаційний Пакет Реформ – РПР, запрошують локальні ЗМІ стати партнерами проекту VoxConnector.

VoxConnector покликаний забезпечувати партнерів ексклюзивним контентом про суть реформ, їх причини та вплив, а також аналізом важливих економічних подій. Партнери проекту увійдуть до обмеженого кола ЗМІ, що будуть регулярно отримувати оригінальні та якісні аналітичні матеріали та коментарі авторитетних профільних експертів.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО?

Професійний дискурс щодо реформ відбувається виключно на рівні владних та експертних кіл, зосереджених у столиці.

У ЗМІ відсутнє повне розуміння рішень, що приймаються центром. При цьому у центру немає зворотного зв’язку від локальних медіа.

Наслідок: за даними TNS Україна, показник поінформованості громадян про прогрес реформ погіршився: відсоток українців, які нічого не чули про хід реформ зріс з 13% у 2015 році до 18% у 2016 році.

ЯКА НАША МЕТА?

Основна мета VoxConnector полягає в наступному: ми прагнемо задовольнити потребу українців у доступі до зрозумілої інформації про суть реформаторських новацій і економічних подій, а також критичної фахової оцінки їх потенційного впливу на життя кожного громадянина.
Для цього VoxConnector забезпечуватиме діалог між регіональними журналістами, першими особами влади та провідними київськими експертами.

Додатково, об’єднані в медіа-синдикат редакції тих незалежних українських ЗМІ, чиє професійне кредо – надання своїй аудиторії якісного контенту, стануть більш стійкими перед викликами економічного та політичного характеру.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ?

VoxConnector створюватиме та надсилатиме партнерським редакціям авторські колонки, коментарі, аналітичні матеріали, інфографіку. Учасники синдикату матимуть ексклюзивне право на використання цих матеріалів.

Також VoxConnector працюватиме над запитами локальних медіа щодо отримання коментарів на актуальні для них теми.

Матеріали для поширення будуть створюватися спеціально для партнерських ЗМІ експертами організацій, які є ініціаторами проекту, а також спеціалістами Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні SAGSUR, аналітичним центром CASE Україна, фахівцями Асоціація міст України та іншими представниками фахової спільноти.

КОГО МИ БАЧИМО НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ?

VoxConnector прагне співпрацювати із друкованими ЗМІ або онлайн-ресурсами з усіх областей України.

До початкового етапу спільної роботи будуть залучені ЗМІ, які відповідатимуть таким критеріям:
1) Високий рівень дотримання журналістських стандартів;
2) Тривалий досвід роботи на ринку;
3) Для друкованих ЗМІ – наявність онлайн-платформи та\або сторінок видання у соціальних мережах.

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА ПАРТНЕРСТВО

Для участі у відборі учасники мають заповнити онлайн-анкету https://goo.gl/7x02uB.

Розглядатимуться ті анкети, які будуть надіслані ЗМІ до 6 лютого (понеділок) включно.

Зі ЗМІ, які увійдуть у медіа-синдикат, VoxConnector сконтактує до 17 лютого (п’ятниця) для узгодження деталей спільної роботи. Також представники партнерських ЗМІ будуть запрошені на конференцію “Трансформація’17. Що змінять реформи у житті українців”, що відбудеться у Києві на початку березня.

У конференції візьмуть участь перші особи держави та авторитетні спікери з кола профільних експертів. У фокусі конференції такі теми: реформа медицини, децентралізація, тарифна політика держави, антикорупційна та судова реформи.

Розгляд заявок на партнерство здійснюватиме Наглядова рада VoxConnector за критеріями, наведеними вище.

Додаткову інформацію можна отримати у менеджера проекту Кирила Єсіна, voxconnector@gmail.com, тел. 093 506 806 5.

Проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

ВГОРУ