Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Запоріжжя. Регіональний тур РПР. Анонс

Запоріжжя. Регіональний тур РПР. Анонс

ДОРОГОЮ РЕФОРМ:

ЯК ЗМІНИ ЗАКОНОДАВСТВА ВПЛИНУТЬ НА ЖИТТЯ У РЕГІОНІ

 16 квітня об 11:00у залі №300 Запорізької ОДА, за адресою пр.Леніна, 164 відбудеться експертне обговорення «Дорогою реформ: Як зміни законодавства вплинуть на життя у регіоні» за участі представників громадської ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ».

Російська військова агресія, війна, неймовірні втрати економіки б’ють по кишені кожного українця. Втім, саме у цей час доводиться проводити складні реформи. Влада взяла на себе політичну відповідальність за стан справ у країні. Що вдалося, що заплановано, що забуксувалось новою владою? Експерти Реанімаційного Пакету Реформ завжди тримають руку на пульсі змін і готові представити свої результати щодо ухвалення та імплементації невідкладних для країни реформ. Відповідно до специфіки регіону, представники ініціативи обговорять реформу дорожньої галузі через децентралізацію управління дорогами місцевого значення, що створить необхідні умови для соціального та економічного розвитку регіонів; особливості впровадження суспільного мовлення в місті та чому несправедливо вимагати від жителів сплачувати за нього абонентську плату; оновлене законодавство у сфері діяльності волонтерських організацій, а також інші реформи, що стоять сьогодні на порядку денному держави.

Спікери:

–  Андрій Мартенс, співзасновник Громадської Спілки «Моя Дорога», екс-радник голови «Укравтодору», експерт групи РПР з дерегуляції;

–  Анастасія Шимчук, експерт Реанімаційного Пакету Реформ та Українського незалежного центру політичних досліджень у сфері законодавчого забезпечення діяльності громадських, благодійних та волонтерських організацій;

–  Наталія Ватаманюк, координатор регіональних ініціатив Реанімаційного Пакету Реформ;

–  Вадим Міський, координатор експертних груп Реанімаційного Пакету Реформ, кандидат у члени Наглядової ради Національної Суспільної телерадіокомпанії України, активіст руху «Стоп Цензурі!»

Для участі у заході просимо зареєструватись за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/13DoI02KSYZ5-zPTS5YEuo5aTOIiRZJSpEyrjrxD5cow/viewform

За додатковою інформацією звертайтесь:
Наталія Ватаманюк – 095 588 70 55,
Тетяна Кириленко – 050 97 93 596,
Андрій Андрушків – 096 60959 76.

ВГОРУ